Eman Termal Otel Hakkında Detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.Eman Termal Otel Otel Hakkında
Online Rezervasyon
Fiyat hesaplayıp online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Doğal Kaplıca Su
  • Açık ve Kapalı Havuz
  • Türk Hamamı
  • Evlilik Cüzdanı Talep Eder
Tesis Özellikleri


    Oda Sayısı: 26 Oda


Genel Bilgiler

Yağcıbedir diyarı Sındırgı'ya bağlı Emendere mahallesinde bulunan Eman Termal Otel, etrafı çam ağaçlarıyla çevrelenen sakin bir ortamda hizmet vermektedir. Bu otelde geleneksel Türk hamamı ve doğal kaplıca sularıyla doldurulmuş kapalı ve açık yüzme havuzları vardır.

Yiyecek Bilgileri

Misafir sayısına göre, açık büfe veya alacarte konseptleriyle, sadece otel müşterilerine değil, gün içinde dışarıdan gelen konuklarımıza da hizmet vermektedir. Izgara Et ürünlerini tadabilir, serpme kahvaltı yapabilir, alkolsüz sıcak ve soğuk içeceklerden içebilirsiniz. 

Aktivite Bilgileri

SPA Merkezi

Otelin içindeki kaynaktan çıkan mineralli suyun orijinal çıkış ısısı 33 derecedir. Odalardaki ısısı 50-55 derecedir. Havuzlara gelen mineralli su ise tesis dışındaki ayrı bir kaynaktan gelir. Bu suyun da havuzlardaki ısısı 28-30 derecedir. İçinde nefesi zorlayacak herhangi bir mineral bulunmadığından kapalı havuzlarda çok rahat yüzülebilir. İçerisinde bulunan yüksek orandaki selenyumun ve çinkonun antioksidan özelliği sayesinde, çeşitli cilt hastalıklarının tedavisinde yardımcıdır. Başta Sedef hastalığı olmak üzere, İktiyozis (balık derisi hastalığı) hastalığı, cilt yaraları, yanıklar, egzama, mantar, sivilce, akne, allerji ve kemik erimesine iyi gelmektedir. Suyun ısısının düşük olması sebebiyle kalp ve tansiyon rahatsızlığı bulunan misafirler de havuzları rahatlıkla kullanabilmektedir. 

Havuz Özellikleri

Tesiste, hepsi termal su ile doldurulmuş, birisi ortak kullanımlı açık, diğer ikisi kapalı bay ve bayanlar için ayrı ayrı olmak üzere toplam 3 adet havuz vardır. Kapalı havuzlarda 2 adet de çocuk havuzu olup, havuzlarda duş, tuvalet ve soyunma kabinleri bulunmaktadır

İnternet Kullanımı

Tesisimizde ücretsiz Wi-Fi  bulunmaktadır.